0(216)394 48 44
bilgin@bilginlojistik.com

HAKKIMIZDA

1972 yılında Cafer Bilgin tarafından Bilgin Nakliyat olarak kurulan firmamız, 2007 yılından itibaren Bilgin Lojistik Hizmetleri olarak 3.Jenerasyonunu yaşamaktadır.

Firmamız, tek merkezden yönetilmekte olup 4 üst düzey yönetici ve 18 operasyon yetkilisi ile 81 ilde yurtiçi nakliye sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz, aile şirketi olmanın verdiği güç ve %100 yerli özsermaye yapımız sayesinde nakliye sektöründe kuruluşumuzdan bugüne kamu ve özel sektörde öncü firmalara yurtiçinde hizmet vermeye devam etmektedir.

50 yıldır sektörde aktif çalışmanin vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçlarina uygun tedarik zinciri çözümler sağlamakta olup hizmet verdiğimiz müşteri portföyümüzü ve marka bilinirlik hedeflerimizi bu temeller doğrultusunda arttırmaktayiz.

%100 müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz hizmetteki devamlılık firmamızın 50 yıldır en önemli değerlerinden olup, müşteri odaklı çözüm yapılarımız ve sektörümüzde iş çözebilme yeteneğinin en değerli halka taşı olan kuvvetli network yapısı sayesinde müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Hizmet kalitemizden ve 50 yıllık değerlerimizden ödün vermeden akılcı, hızlı ve ekonomik çözümler yaratarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Bilgin Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak Yurtiçi nakliye sektörünün sevilen ve tercih edilen öncü markası olabilmektir.

Bilgin Lojistik

Değerlerimiz

50 yıldır aynı değerlerle artan hizmet kalitemiz sloganıyla sektörümüzde ilerleyerek devam ediyoruz. 3 nesildir bağlı kaldığımız değerlerimiz bizleri bugünlere getirmiş olup firmamızı da tercih edilen bir markaya dönüştürmüştür.

Müşteri Odaklı Hizmet

Öncelikli değerimiz, müşteri odaklı hizmet ile müşterilerimizin ne istediğini iyi anlamak ve bunu doğru bir şekilde yerine getirmektir

Güvenirlilik

Sektörümüz de her zaman ihtiyaç duyulan ve bizim için de önemli değerlerden biride güvenilir olabilmektir.

Dürüstlük

Teklif aşamasında veya iş akışı sırasında vermiş olduğumuz sözlerimizin her zaman arkasında dururuz.

Uzmanlık

50 yıldır var olmanın getirmiş olduğu tecrübeler ve bilgi birikimlerle müşterilerimize doğru ve ekonomik lojistik çözümler sağlıyoruz.

Yetki Belgelerimiz

Hizmetlerimiz

“50 yıllık tecrübelerin ışığında Bayrak 3.Nesilde…”